...jest pusty
Strona głównaINSTRUMENTYKLAWISZOWEKlawiatury sterujące

Klawiatury sterujące

Sortuj wg:
Domyślny
Filtrowanie produktów
Wyświetlanie od 0 do 0 (z 0 pozycji) Stron:  0 
Filtrowanie produktów
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.

Oferujemy wysokiej klasy klawiatury sterujące i syntezatory.
Klawiatury sterujące Midi to uprzędzenia, które nie wydają dźwięków samodzielnie, a przesyłają dane do komputerów, programów czy zewnętrznych instrumentów.

Klawiatury sterujące, znane też jako klawiatury MIDI, to nowatorskie urządzenia, które umożliwiają wygodną kompozycję oraz produkcję muzyki. Wizualnie przypominają niewielkie keyboardy, są także wyposażone w pokrętła, suwaki i przyciski, a czasem również pady perkusyjne. Klawiatury sterujące podłącza się do innych urządzeń, a akcje wykonane za pomocą klawiszy i kontrolerów są przesyłane za pomocą standardów MIDI do zewnętrznych modułów dźwiękowych. 

Klawiatury sterujące - dla kogo?

Klawiatury sterujące są przeznaczone dla osób, które marzą o produkcji własnej muzyki. Urządzenia te pozwalają nagrywać bogate instrumentalnie ścieżki dźwiękowe bez dużych nakładów finansowych i pomocy osób trzecich. Klawiaturę sterującą można podłączyć za pomocą połączenia USB do laptopa, by dzięki specjalnym programom edytować własną ścieżkę dźwiękową, modulować dźwięki, wykorzystywać brzmienia różnych instrumentów. Klawiatura MIDI umożliwia produkcję nawet muzyki orkiestrowej, choć może być to czasochłonne. Jeśli więc znasz się na muzyce, lubisz pracować na komputerze i interesuje Cię tworzenie własnej muzyki, warto, byś przemyślał zakup klawiatury sterującej - to gwarancja rozwoju muzycznego i świetnej zabawy!

Zalety klawiatur MIDI

Klawiatury sterujące można nabyć już w cenie kilkuset złotych. Są mobilne - niewielkie rozmiary i lekkość urządzeń umożliwia wygodne zabieranie ich ze sobą do studia lub w podróż. Klawiatury MIDI pozwalają kontrolować niemal wszystkie oprogramowania i instrumenty muzyczne. Klawiatury występują też w różnych wariantach - mogą mieć różną liczbę klawiszy i kontrolerów, klawisze w różny sposób reagujące na nacisk.

Pozwala to dobrać sprzęt do indywidualnych możliwości i upodobań użytkownika. Przede wszystkim zaś klawiatura sterująca dostarcza wielu możliwości - to dla muzyków doskonała okazja, by poszerzyć swoje horyzonty i zyskać nowe umiejętności. Sprzęt może być źródłem satysfakcji zarówno dla muzyków, którzy mieli już do czynienia z produkcją muzyczną, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają.

Klawiatury sterujące
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.